בלאקפילס – הסדרה הבאה של התקשורת המהפכנית

בלאקפילס היא חברת תקשורת עולמית המתמחה בתוכן דיגיטלי איכותי וחושפת את הכוחות היצירתיים של מיטב הכישרונות העולים לצד אלו של המבוססים יותר. הסדרות החדשות שלהן הן חדשניות ומפתיעות, ויהיו זמינות בישראל בחודש יולי 2018. במהלך הפסטיבל יוקרנו מבחר פיילוטים מבית בלאקפילס, כאשר לאחר כל הקרנה יתקיים דיון עם הקולנוענים הישראלים מאחורי הסדרות.

בר מצווה
2018

סת וג׳וזן, זוג אמריקאי הומו, מארגנים את בר המצווה של בנם אנג׳ל אותו יחגגו בישראל. הם בוחרים בלילי, אישה גדולה מהחיים, כמארגנת האירוע ומביאים עמם את הילרי, אמו של סת. הם מקווים שחגיגת הבר מצווה תהיה המסיבה הצבעונית המשוגעת עליה חלמו לכבוד הבן ההומו שהם כל כך רוצים שיהיה להם. אבל הדברים לא ילכו כמתוכנן, וייתכן והם יצטרכו לקבל את זה שבנם… שונה.

בימוי: איתן פוקס
תסריט: גל אוחובסקי
משחק: אילן פלד
הפקה: בלאקפילס ו-Adama
לגדל את היטלר
2018

מיקי וג׳סי הם חברים הכי טובים אך מעל הכל הם שניהם לוזרים לחלוטין. למיקי חסר אמביציה, ולג׳סי אין חיי מין. ברגע שמיקי מסיק כי היטלר אשם בכל כישלונותיו וכן בכל הכישלונות של משפחתו היהודייה והמשוגעת, הפתרון נעשה ברור: עליהם לחזור בזמן ולהרוג את היטלר הצעיר. ובכן, זו הייתה התוכנית בכל מקרה.

בימוי: לואיס פארג'
תסריט: אופק סקר
משחק: זיאד אל מאי, לוקאס אנגלנדר, מוריץ אוייר
הפקה: בלאקפילס ו- Together Media
בונדינג
2018

סיפורם של שני חברים מהתיכון אשר הקשר ביניהם מתחדש בצורה בלתי צפויה. פיט, גבר הומוסקסואלי שלאחרונה יצא מהארון, וטיף, סטודנטית לתואר שני, מקווים שהדברים יהיו כאילו לא עבר זמן כה רב. אך לטיף יש סוד קטן: היא אחת מנשות הדומינטריקס הגדולות בניו יורק והיא עומדת לקשור את פיט לתוך עולמה המחתרתי של סודיות מינית ובי-די-אס-אם.

בימוי: ריטור דויל
תסריט: ריטור דויל
משחק: זואי לווין, בנדן סקנל, מישה סטוק
הפקה: בלאקפילס, Anonymous Content ובלאק שיפ הפקות
פטרישה מור

סיפור קלאסי של "גבר פוגש בחורה" בפאתי אוסטרליה. חוץ מכך שהבחורה באה עם משפחה עם טעם מוזר במיוחד… הם נאלצים לעבור לעיירה מאוכלסת, שם, פטרישיה פוגשת ילד מקומי תמים… אז מה קורה כשהמשפחה הקאניבלית שלך רוצה לאכול את החבר שלך?

בימוי: בלאק פראסר
תסריט: בלאק פראסר
משחק: מארלו קלי, דניאל קומארד, לס היל
הפקה: בלאקפילס, Cobbstar, בלאקשיפ הפקות
אהבה ראשונה
2018

סיפור אהבה שובר מוסכמות בין מרסדס בת ה-12 וזאק בן ה-17 העומד למשפט. העובדות המוצגות במשפט מובילות לרגעי מפתח במערכת היחסים שלהם שנותנות לנו את האפשרות לבחון בעצמנו: אהבה אמיתית או פשע מתועב?

בימוי: יונתן כהן-ברי, אנתוני ג'ורג'
תסריט: עדי תשרי
משחק: קליאו פרשר וג'נס אנסלין
הפקה: בלאקפילס וסיג'י קולנוע בינלאומי
סינמטק תל אביב, אולם 4
16.06.18
יום שבת, 16:00
לרכישת כרטיסים